top of page

OBJEDNÁVKY - BOOKING

The Backwards sú v exkluzívnom zastúpení:
The Backwards are exclusively represented in:

MANAŽÉR PRE

SLOVENSKO a ČESKÚ REPUBLIKU

AGENTURA SEPTEMBER

Ján Žiak

agentura@september.cz

+420 777 885 595

MANAGER FOR

 

POLAND & OTHER WORLD

Andrzej Woźny

andwoz@wp.pl

+48 694 177 974

Creative producer

Peter Poch

peter@thebackwards.sk

+421 911 721 998

Slovenskí beatlesáci The Backwards menia manažment pre SR

 

Slovenská hudobná skupina The Backwards, ktorá už viac ako 25 rokov úspešne interpretuje skladby legendárnej britskej skupiny The Beatles doma i v zahraničí, mení slovenský manažment.

 

Novým exkluzívnym zástupcom pre Slovenskú republiku sa stala umelecká a produkčná    Agentura September. Doterajší manažér pre Českú republiku Ján Žiak tak preberá agendu v oboch krajinách s mandátom kontrahovať všetky koncertné vystúpenia a aktivity kapely.

 

Po takmer dvoch desaťročiach sa členovia skupiny rozhodli z vlastnej iniciatívy úplne a bezodkladne ukončiť spoluprácu so svojim doterajším zastúpením pre Slovenskú republiku, ktoré reprezentovali manažéri z agentúry VIPmedia - Norbert Mészároš a Branislav Kiss. Dôvodom je porušenie dohodnutých pravidiel, vážne morálno-etické a profesionálne zlyhanie, ako i strata dôvery.

 

V oficiálnom spoločnom stanovisku členovia hudobnej skupiny približujú detaily. 

 

„Naše predstavy o forme spolupráce sa už dlhší čas rozchádzali. Zároveň sme dospeli do bodu, v ktorom bola vážnym spôsobom narušená naša dôvera v slovenský manažment, čo znemožňuje akúkoľvek ďalšiu spoluprácu. Vzhľadom aj na ďalšie závažné skutočnosti sme spoluprácu definitívne ukončili. Záujemcovia, ktorí komunikovali s bývalým manažérom, by sa mali obrátiť na Agenturu September a pána Jána Žiaka.“

 

V kontexte aktuálnych zmien skupina informuje aj o novinkách vrátane ďalších pripravovaných projektov do budúcnosti.

 

„Do pozornosti chceme dať aj naše nové profily v rámci sociálnych sietí, na ktorých fanúšikovia nájdu nielen aktuálne informácie a fotografie z koncertov, či iných akcií, ale budeme radi, ak sami prispejú svojimi „zážitkami“ s nami. Ako skupina by sme chceli byť viac aktívni, odohrať väčší počet vystúpení aj vo forme spojeného česko-slovenského turné. Pre fanúšikov zároveň pripravujeme niekoľko zaujímavých noviniek, či už vo forme nových kostýmov, špeciálneho koncertu z „Get Back“ obdobia alebo spolupráce so symfonickým orchestrom.“

 

www.facebook.com/thebackwards

www.instagram.com/thebackwards.sk

www.youtube.com/@thebackwardsrevival

WEBSITE OWNER AND ADMINISTRATOR

FS Music, s.r.o., Československej armády 1167/3, 040 01 Košice, Slovak Republic

ID: 50681559

bottom of page